....::::WwW.ArTa1.Page.Tl::::....
  12 Shenjat Qe Kuptoni Se Jeni Dashuruar
 
-------------------------------------------------------------------------------- A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashurie Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri. 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri: 12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh 11. Ecen shume ngadale kur je me te 10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te 09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt 08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye 07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje 06. Fillon te degjosh kenge te lehta 05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te 04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj 03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te 02. Do beje cdo gje per te... 01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=