....::::WwW.ArTa1.Page.Tl::::....
  10 Gjera Qe Si Dim Te Femrat
 
10 Gjera rreth Femrave, te cilat ne nuk i dijm! -------------------------------------------------------------------------------- 1.Femrat e dine se qfar doni te besi kur e fusni doren ne Gjep 2.Ne themi se sprish pune nese ju trasheni dhe besheni qel , ju lutemi keni te njejten miresjellje edhe ju per ne 3.Kur ne themi se "Gati sa nuk e beme at senin ne Kolegj" ne te verete ne e kemi bere te pakten Dy here 4.Kur ne fillojme te Zhvishemi para jush dhe drita eshte e ndezur do te thot se e kemi humbur interesin 5.Jo ky nuk eshte Klitori im - por perdiquni ende 6.me ben te qesh , do te flej me ty sonte 7.Pershtypjet e tua nga Libri i Cristopher Walken nuk ndikojne asgje Seksualisht tek ne 8.Me siguri se ne dijm te luajme TiVo , Nuk jemi te Qmendura 9.Ne e dime se ju veq e klikoni butonin : Zgjedh e pastaj Luaj (play) 10.Po me te vertete e Shtypi buttonin Luaj (play) ne te veretet qekna Butoni Vendose ( Input ), Harrova ,Kjo eshte e pamundur . E ke bere me heret
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=